Ми раді вітати вас на сайті Лубенського районного методичного центру

Меню сайту
Структура округів
Категорії розділу
Нормативні документи [0]
Накази [7]
Листи [0]
Положення [5]
Атестація ПП [4]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 19
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наказ по методичній роботі на 2018-2019 навчальний рік
09.24.2018, 1:58 PM

 ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

 НАКАЗ

               

 24.09.2018.                             м. Лубни                                                 228

 

 

 

Про організацію та проведення

методичної роботи в Лубенському

районі у 2018-2019 навчальному році

 

Згідно з Положенням про районний (міський) методичний кабінет (центр), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 08.12.2008 року №1119 та з метою науково-методичного забезпечення професійного зростання вчителів закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти, організації науково-методичної роботи, підвищення кваліфікації, професійного рівня педагогічних працівників навчальних закладів, розвитку їхньої творчої ініціативи у міжкурсовий період, враховуючи результати аналізу методичної роботи з педагогічними працівниками  у 2017-2018 навчальному році  

 

 

Н А К А З У Ю:   

 

1. Продовжити у 2018-2019 навчальному році роботу над реалізацією науково-методичної проблеми «Підвищення якості надання освітніх послуг через упровадження в освітній процес сучасних  технологій».

2. Спрямувати методичну роботу у 2018-2019 навчальному році на вирішення таких завдань:

- методичне забезпечення реалізації концепції Нової української школи;

-         управління процесом упровадження нового змісту шкільної освіти;

- реалізація компетентнісного підходу в закладах дошкільної освіти через впровадження інноваційної моделі моніторингу освітньої діяльності;

 - створення умов розвитку педагогічної майстерності, творчої ініціативи педагогічних працівників, удосконалення форм і методів підвищення їх кваліфікації, в тому числі з використанням дистанційних форм навчання, участь у чатах, форумах, семінарах, творчих групах, методичних фестивалях, конкурсах, творчих програмах;

-    створення професійного  інформаційного та освітньо-методичного середовища, поширення інноваційної діяльності;

- забезпечення умов для професійно – фахового становлення молодих учителів та професійного й творчого зростання   педагогічних працівників з досвідом роботи;

-          зростання професійної компетентності й підвищення рівня педагогічної та управлінської культури керівників навчальних закладів;

- сприяння зовнішньому оцінюванню та об’єктивному, науково-обгрунтованому моніторингу освітнього процесу, використання його результатів у науково-методичній роботі з керівними та педагогічними кадрами;

- впровадження сучасних освітніх інноваційних технологій у освітній процес;

- забезпечення навчанням педагогічних працівників інформаційно-комунікаційним технологіям, активізація надання працівникам навчально-методичних та консультативних послуг;

- забезпечення науково-методичного супроводу олімпіад, конкурсів, турнірів, МАН;

- науково-методичне забезпечення процесу атестації педагогічних кадрів;

- стимулювання інноваційного пошуку щодо забезпечення формування життєвих навичок  здорового способу життя шкільної молоді, зміцнення і загартування здоров’я школярів, використання новітніх здоров’язберігаючих технологій;

- подальше удосконалення системи виховної роботи;

- посилення психологічного супроводу освітнього процессу та Нової української школи;

- оптимізація структури і змісту методичної роботи з педагогічними кадрами закладів дошкільної, загальноосвітньої та позашкільної освіти на умовах дитиноцентризму;

 -    забезпечення методичного супроводу викладання навчальних предметів відповідно до нових програм та впровадження нових Державних  стандартів тощо.

3. Забезпечити роботу методичних об’єднань учителів-предметників району.  Створити структуру методичної роботи. (додаток 1)

4.Забезпечити роботу постійно діючих семінарів директорів шкіл та їх заступників, учителів-предметників.

5. Забезпечити роботу Школи становлення молодого вчителя (додаток 2).

6. Затвердити план проведення моніторингових досліджень викладання предметів базового компоненту у 2018-2019 навчальному році (додаток 3).

7. Забезпечити роботу постійно діючих семінарів директорів шкіл та їх заступників.

8. Організувати проведення семінарів-практикумів з проблемних питань організації освітнього процесу та впровадження НУШ.

9.  Методистам  МЦ,  заступникам   директорів  шкіл  з навчально-виховної  роботи  активізувати  діяльність  по  виявленню,   вивченню, впровадженню ППД в практику роботи шкіл та педагогічних працівників. Забезпечити творчий підхід до органі­зації науково-методичної  роботи   з   педкадрами  по впровадженню ППД,  реалізації  загальнорайонної  науково-методичної  проблеми.

10. Із метою цілеспрямованої роботи методичних об’єднань, творчих груп учителів-предметників та для забезпечення колективного керівництва методичною роботою в районі створити  раду методичного центру і затвердити її в складі (додаток 4).

11. Затвердити план роботи ради методичного центру на 2018-2019 навчальний рік (додаток 5).

12. Забезпечити проходження вчителями курсів підвищення кваліфікації, надавати методичну допомогу при виборі та виконанні  курсових робіт через індивідуальні консультації.

13. Запровадити чітку систему допомоги педагогам у визначенні власних освітніх цілей і професійних потреб, складанні індивідуальних освітньо-професійних програм.

14. Удосконалити систему науково-методичного супроводу міжатестаційного періоду педагогів, які атестуються на вищу кваліфікаційну категорію та присвоєння педагогічних звань.

15. Забезпечити поширення передового педагогічного досвіду працівників закладів загальної середньої освіти через друковані фахові видання, освітні інтернет-портали, сайт Лубенського районного методичного центру, створення сайтів та блогів.

16. Забезпечувати змістовне наповнення сайту Лубенського районного методичного центру.

17. Орієнтація подальшої системи професійного навчання на розвиток професійної компетенції  відповідно до нормативних вимог та індивідуальних освітніх потреб.

18.  Використовувати діагностування, експертну оцінку рівня знань, умінь і навичок учнів з окремих предметів, рівня майстерності і компетентності вчителів, аналізувати  і узагальнювати  матеріали  та  використовувати  одержані   дані   для  ефективного про­ведення методичної роботи в районі.

19. Використовувати атестацію, конкурси, творчі звіти та інші форми і способи для заохочення, росту професійної майстерності і результативності праці педагогів, розвитку їх творчої активності. 

20. Забезпечити належний рівень проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіадах із базових дисциплін та   творчих конкурсів.      

 

Начальник відділу освіти,

сім’ї, молоді та спорту                                                                              Ю.М.Білокінь

 

Категорія: Накази | Додав: lrnmc2018
Переглядів: 275 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Методичний подіум
Друзі сайту

Вхід на сайт
Друзі сайту

Лубенський районний методичний центр © 2024
uCoz