Ми раді вітати вас на сайті Лубенського районного методичного центру

Меню сайту
Структура округів
Категорії розділу
Дошкільна та початкова освіта. Методист Гайдай Л.С. [2]
Суспільно-гуманітарні дисципліни. Методист Пилипенко А.В. [0]
Математично-природничі дисципліни. Методист Яловець В.Ю. [7]
Художньо-естетичний цикл. Військово-патріотичне та фізичне виховання. Методист Пильгук Н.Ю. [1]
Виховна робота. Музейна справа. Психологічна служба. Сердюк С.О. [4]
Завідувач ПМПК. Кривенко С.А. [4]
Історія і суспільствознавство [0]
Українська мова і література [0]
Зарубіжна література і російська мова [3]
Шкільні бібліотекарі [0]
Фізична культура [1]
Спартакіада школярів [4]
Захист Вітчизни та військово-патріотичне виховання [1]
Художньо-естетичний цикл [1]
Англійська мова [0]
Виховна робота [2]
Психологічна служба [4]
Методичний кейс [6]
ЗДО [3]
Початкові класи [2]
Математика [4]
Фізика і астрономія [1]
Географія і економіка [3]
Біологія, хімія, основи здоров'я, природознавство [4]
Інформатика [3]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 11
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Підсумковий на Учитель року
[ Викачати з сервера (18.4 Kb) ]01.03.2019, 10:56 AM
ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

НАКАЗ

04.12.2018 м. Лубни № 301

Про підсумки першого
туру всеукраїнського
конкурсу «Учитель року – 2019»

На виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», наказу Міністерства освіти і науки України від 07.06.2018 № 603 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019», відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 року № 638 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16 травня 2018 року № 370), наказу Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 11.09.2018 № 339 «Про проведення першого і другого турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019», наказу відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лубенської райдержадміністрації від 26.10.2018 № 265 «Про проведення першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» 4 грудня 2018 року був проведений перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» (далі – Конкурс) у номінації «Основи здоров’я» на базі опорного закладу «Вовчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей».У Конкурсі взяли участь три учасники: Ситник Сніжана Петрівна, вчитель Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Журбенко Ольга Олександрівна, вчитель Березотіцької ЗШ І-ІІІ ступенів, Симоненко Наталія Володимирівна, вчитель Ісківської ЗШ І-ІІІ ступенів.
В рамках підготовки до проведення першого етапу Конкурсу Лубенським районним методичним центром було проведено установчу нараду, на якій розглянулися вимоги до запропонованих конкурсних випробувань, перелік та вимоги до представлених матеріалів, обговорено особливості участі конкурсантів у випробуваннях «Практична робота», «Урок».
Протягом жовтня – листопада 2018 року проводилися індивідуальні консультації конкурсантів.
На першому етапі Конкурсу членами фахового журі розглядалися випробування: «Методичний практикум» (заочно, план-конспект уроку у формі соціально-просвітницького тренінгу); «Практична робота» (очно, з учнями навчального закладу, фрагмент уроку з використанням інтерактивних методів), «Проект» (очно, захист проекту, до 20 хвилин), «Тестування з фахової майстерності» (очно, до 40 хвилин), «Урок» (очно, урок тривалістю 45 хвилин).
До роботи у журі були залучені кращі фахівці з основ здоров’я, які детально аналізували зміст роботи кожного конкурсанта, особливості навчального процесу у кожному класі та відзначили результативність участі педагогів у Конкурсі, зокрема для особистісного та фахового зростання власне педагога.
Варто відзначити директора опорного закладу «Вовчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей», під керівництвом якого були створені ідеальні умови для конкурсантів та учасників.
Інформацію про перший етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» поширено на сайтах відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту, районного методичного центру та соціальній мережі Facebook.
З метою підвищення престижності професії вчителя, виявлення та підтримки талановитих педагогічних працівників та відповідно із рішенням журі

НАКАЗУЮ:

1.Нагородити:
1.1. За перемогу у першому турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації «Основи здоров’я» дипломом І степеня відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лубенської районної державної адміністрації, районної організації профспілки працівників освіти і науки України, цінним призом Симоненко Наталію Володимирівну, вчителя Ісківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області.
1.2. Дипломом ІІ степеня відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту, районної організації профспілки працівників освіти і науки України, цінним призом за участь у першому турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації «Основи здоров’я» Журбенко Ольгу Олександрівну, вчителя Березотіцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області.
1.3. Дипломом ІІІ степеня відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту, районної організації профспілки працівників освіти і науки України, цінним призом за участь у першому турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації «Основи здоров’я» Ситник Сніжану Петрівну, вчителя Новооріхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області.
2. Винести подяку за високу організаторську підготовку проведення першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» директору опорного закладу «Вовчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» Костюку В.В.
3. Лубенському районному методичному центру:
3.1. Популяризувати досвід учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в соціальних мережах, на сайті відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лубенської районної державної адміністрації та районного методичного центру.
3.2. Надати фахову допомогу переможцю першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» при підготовці до участі в другому (регіональному) турі конкурсу «Учитель року – 2019». Забезпечити підготовку матеріалів переможця конкурсу та своєчасне їх відправлення до Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського.
4. Керівникам Ісківської ЗШ І-ІІІ ступенів, Березотіцької ЗШ І-ІІІ ступенів, Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів врахувати участь вчителів навчального закладу у першому та другому турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» при проведенні атестації педагогічних працівників та при матеріальному заохоченні.
5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на виконувача обов’язків директора Лубенського районного методичного центру Сердюк С.О.

Начальник відділу освіти,
сім’ї, молоді та спорту Ю.М. Білокінь
Категорія: Біологія, хімія, основи здоров'я, природознавство | Додав: yalovetsv201159
Переглядів: 11 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Методичний подіум
Друзі сайту

Вхід на сайт
Друзі сайту

Лубенський районний методичний центр © 2019
uCoz