Ми раді вітати вас на сайті Лубенського районного методичного центру

Меню сайту
Структура округів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 13
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

   Головною метою діяльності методичного центру є підвищення якості освіти в районі, що досягається через використання різних форм і методів роботи з педагогами, створення науково-методичної, інформаційної бази для реалізації різних освітніх ініціатив, упровадження в педагогічну практику сучасних досягнень психолого-педагогічної науки.

   Робота колективу методичного центру спрямована на мотивацію педагогічних кадрів на розвиток творчості, підвищення професійної майстерності педагогів, впровадження в навчальний процес нових педагогічних технологій, науково-методичний супровід роботи з обдарованою молоддю, а, отже, на створення в районі освітнього розвивального простору, в якому максимально буде реалізовуватися потенціал учнів і вчителя.

 

Методична служба працює за основними напрямами:

  • вдосконалення управління освітою; поліпшення якості освіти;
  • мотивація педагогічних кадрів на розвиток творчості;
  • підвищення управлінської компетентності адміністрації;
  • підвищення професійної майстерності педагогів;
  • підвищення компетентності співробітників інформаційно – методичного центру.

 

  • У 2018 році Україна вперше візьме участь у Програмі міжнародного оцінювання учнів PISA, що проводиться під егідою Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР).
  • Дослідження проводиться раз на три роки й спрямоване на оцінювання систем освіти в різних країнах світу на підставі тестування 15-річних учнів. Україна долучається до більш ніж 80-ти країн, що беруть участь у PISA – 2018.

 

Методичний подіум
Друзі сайту

Вхід на сайт
Друзі сайту

Лубенський районний методичний центр © 2019
uCoz